| alina_4824 a întrebat:

Cum pot descarca din internet o programa care sa pot vedea filme si videoclipuri pe tot ecranul? Cum se numeste programa? Cine ma ajuta ii pun fundita.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De regula filmele de pe site-uri pentru a le vedea pe tot ecranul dai clik de 2 ore pe imagine si se face cat tot ecranul. Nu exista un program special pentru asa ceva, nu toate sunt prevazute cu marire de imagine dar in marea lor majoritate, da.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca filme descarcate cu vlc sau bsplayer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o problema. oarecum asemanatoare.
vreau sa vad pe youtube de exemplu clipul pe tot ecranul.
si nu pot.
ecranul se face alb si doar se aude!
ce fac?
ajutati.ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca aceasta programa KMPlayero poti descarca de pe google