| DarkShina5566 a întrebat:

Cum pot descarca pe Galaxy S II plus jocuri ca cele de pe facebook? Gen: barn buddy, coco girl, candy crush saga, family farm etc.
In special barn buddy.

2 răspunsuri:
| cristina10cris a răspuns:

Nu cred ca se gasesc toate dar uite aici:https://play.google.com/store eu de aici imi iau jocurile pe telefon e cel mai sigur site si cel mai tare.Bafta!

| Lovetheessence01 a răspuns:

Eu am la Fel tot Galaxy s2 intra pe telefonul tau pe googleplay jocurile sunt gratuite cele mai noi jocuri android cum ar fi Pou. Templerun2, family farm..etc.
Sper Ca Tiam Fost De ajutor FUNDA?