| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face cu inspect element, ca la o persoana de pe fb sa apara ca a dat like la altceva?

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Nu poti pentru ca se trimite session id. Si iti trebuie session id-ul unei sesiuni valide a persoanei care ai vrea sa dea likeul ca sa inregistrezi likeul.

| awgdawgkukfag a răspuns:

Cu inspect numai tu poti sa vezi nu si alti, doar tu poti vedea ce ai editat si ca sa dai inspect dai click dreapta pe element si apoi inspect element jos de tot si dupa dai pe consola si cauti ce vrei.