| Agenta004 a întrebat:

Cum pot face in power point cand dau pe slide show sa apara scrisul litera cu litera big grin?

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Sa-ti spun o metoda ceva mai "colorata" big grin...Click dreapta pe textul care vrei sa intre scris litera cu litera si alegi Custom Animation. De acolo dai la Add Effect>Entrance>More Effects si de aici alegi Color Typewriter si ca sa nu fie prea rapida intrarea, setezi tu o viteza.
O alta metoda este sa pui animatie si pe slide, in cazul asta intri la Slide Design - Animation Schemes si alegi de acolo o schema cum vrei tu.