| waker a întrebat:

Cum pot face sa nu imi mai apara pe perete la facebook postari cu dragon city? Eu joc si mai vad uneori ca sunt postari. cum fac sa nu mai apara sau sa nu mai poata vedea prietenii?

4 răspunsuri:
| albert234 a răspuns:

Nu mai apasa pe share

| Afinuța a răspuns:

Nu apasa pe Distribuie/Share sau poti sa le faci sa le vezi doar tu.

| Master_Đoge_1977 a răspuns:

Sterge Jocul din Aplicatii
apoi intra iar sa il joci jos cand iti arata daca vrei sa joci sunt notificarile unde scrie ''Public'' Click si alege tongue

| casher a răspuns:

Simplu.
Cand ai jucat prima oara jocul, ti-a cerut niste permisiuni, de genul sa iti acceseze emailul prietenii si SA SCRIE PE PERETELE TAU IN NUMELE TAU DESPRE CE AI FACUT IN JOC.
Exact.
Poti lasa jocul sa iti dea share la unele chestii si sa le stergi.
Nu stii cum sa le stergi?
Uite aceasta poza :D
Sper ca te-am ajutat!
Oh da, am uitat de poza, uite-o: http://prntscr.com/7i53bj