| draand28 a întrebat:

Cum pot face un DNS de orice fel pentru orice gratis fara sa aiba chestii de alea cu reclame de ex: no-ip.biz
Il pot host eu daca e nevoie oricum hostez un server de minecraft deci nu ar fi mare diferenta!

2 răspunsuri:
| VIPGl3Rio a răspuns:

Am eu o metoda interesanta daca vrei da-mi add la mess:mihai.neymar@yahoo.com

| VIPGl3Rio a răspuns:

Salut!//Buna! am eu o metoda buna unde poti sa iti un dns cum vrei tuh pentru mai multe detalii add mess: mihai.neymar@yahoo.com