| marishaa a întrebat:

Cum pot face video din poze?

6 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Fii atent, intrii in My Computer, in Local Disk C, Program Files, Movie Maker.
Intrii acolo si pui imagini si muzica, il editezi cu ceva optiuni si dai "Save to Computer". O zi faina!

| marishaa explică:

Eu ma refeream la program

| Andreea6w4 a răspuns:

Cu talent smug, glumesc laughing, cu un program de editat Movie Maker ^-^.

| luminita1234 a răspuns:

Eu pot sa-ti zic da numa daca vrei sa o postezi pe youtubebig grin

| Maryana_Adyna_1997 a răspuns:

Folosind un program specialiat, stiu ca windows xp, in general, are inclus in pachet movie maker, care este, zic eu, destul de bun, in caz ca nu-l ai sau poate nu se ridica la asteptarile tale poti downloada unul ca http://www.programepc.ro/program-de-facut-filmulete-din-poze-cu-muzica/

| Andrei_Radu_2000 a răspuns:

Poti lua de pe site-ul miscrosoft movie maker 2.6 sau poti lua de pe net camtasia studio.
P.S.Fii atent sa nu fie trial version caci daca e trial version nu poti face nimic (la camtasia studio movie maker e free)