| Anynamee a întrebat:

Cum pot insera o melodie pe tot parcursul prezentarii in power point 2007

1 răspuns:
| MnereaDarius a răspuns:

Primul pas este sa inserezi un fisier audio. In continuare iti va aparea un mesaj, dupa care tu va trebui sa selectezi "automatically". Iti va aparea o iconita gen "boxa" in mijlocul slide-ului. In panglica (ribbon, adica meniul de sus), la tab-ul "sounds tools", in paragraful "sound options", in dreptul optiunii Play Sound, expandeaza acea lista si selecteaza "Play across slides". Acum sunetul va derula pe tot parcursul prezentarii. Daca ai nelamuriri contacteaza-ma.