| sonydj a întrebat:

Cum pot instala teme pe SAMSUNG S5230?!

6 răspunsuri:
| RaZ4Ing a răspuns:

Astea toti de au comentat sunt mai mult ca prosti. intra pe site`u asta www.ss5230.com si scrie acolo tutoriale si te vei descurca singur. daca reusesti ceva da`mi si mie un mesaj mersi mult bafta!

| Bii26 a răspuns:

La setariwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mana...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge sa instalezi nici o tema pe acest telefon

| deea89 a răspuns:

Http://ss5230.com/atutor.php
cauta titlul:TUTORIAL INSTALARE TEME!
si acolo iti spune si arata cum sa faci.eu incerc maine sa vad daca merge ca acum mi`e lene si somn :)) succes :*

| TheKillerTK a răspuns:

Prima oara tebuie sa il resoftezi iar apoi creezi un fisier Res si bagi acolo tema. Uite aici lick-ul de resoftare si intructiunile pentru a baga tema.
http://killtheflow.eu/tutorial-resoftare-samsung-s5230-revizuit/