| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot lucra la YouTube, Instagram, Facebook pe postul de content moderator? Cel ce dă jos conținutul neadecvat, ca să fiu mai exact.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai report

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai impresia că există așa ceva?

| Frank51 a răspuns:

Dacă ai vreun prieten destul de sus în scara ierarhică poate, altfel nu ai șanse. Jobul de content moderator este cel mai căutat, și se face o selecție atât de aprigă încât doar ăia uimitori prind. Altă soluție decât pile nu văd.

| Zuzuletes a răspuns (pentru Frank51):

Si daca omul e stilul care prinde, nu l descuraja chiar asa(oricum ai ceva dreptate)

| Frank51 a răspuns (pentru Zuzuletes):

Nu-l descurajez deloc, zic doar realitatea. Este un job foarte căutat pentru că este ușor și bănos. Am un prieten care a lucrat la tiktok, a zis că lua lejer 3-4000 lei, și încercase să mă bage dar alții de mai sus deja băgau pe altcineva, deci e control destul de mare.

| sierra1 a răspuns:

Scrie-le ălora (ouTube, Instagram, Facebook) că ești gata să-i satisfaci cu postul de content moderator. Cred că abia așteaptă...