| lanadelsex a întrebat:

Cum pot pune o melodie intr-o prezentare Power Point? Dar vreau sa se auda pe tot parcursul filmuletului, nu doar la o poza :] Dau ffunda evident XD

Răspuns Câştigător
| Christelle a răspuns:

Aici cred ca explica foarte bine : http://paurelian.wordpress.com/......owerpoint/ Bafta! :)

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.si eu am incercat sa fac si nu imi mergea sad
...pana la urma am pus o melodie separata in folderul cu power point si in timp ce am prezentat proiectul canta si melodia!
nu are rost sa te complici...

| LaLaura a răspuns:

Buna...
dai la inserare filme si sunete /sunete din fisier, dupa aceea dai click pe "prezentare noua" sus in dreapta dai la animatie particularizata, dai click pe numele melodiei care o sa iti apare dupa ce ai dai la animatie particularizata si o sa dai la programare in timp.de acolo poti sa iti alegi, daca melodie sa inceapa sa cante dupa urmatotul slide sau inainte, iar cand dai click pe "efect" de langa durata bifezi oprire rulare dupa 5 slide(sau diapozitiv), daca ai 5 sliduri. sper ca ai inteles