| paul9704 a întrebat:

Cum pot reseta cartusele unei imprimante Canon mx310, imi arata pe ecranul imprimantei ca, ambele cartuse sunt goale chiar daca eu le-am incarcat. Ajutor, dau funda!

Răspuns Câştigător
| MonicaTamaraHotea a răspuns:

Imprimanta nu le recunoaste fiindca le-ai incarcat de mai multe ori. In acest caz trebuie cumparate alte cartuse noi, originale.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Si care e problema? Sa scrie ele, asta e important! Nasol e cand le incarci si nu mai scriu! Ai cautat pe google "Reset Ink levels for Canon mx310"?