| Arba_Nicoleta_1971 a întrebat:

Cum pot s sterg o poza din album ded fe facebook?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe facebook la poza care vrei s-o stergi dai pe "optiuni" (in colt in dreapta jos la poza) si apoi "sterge aceasta fotografie"... Funda?batting eyelashes

| paullicaaa a răspuns:

Dai click pe poza undeva pe acolo mai sus si iti da mai multe chesti unde apare si sterge fotografia.

| bacescuadrian a răspuns:

Dai editare si apoi iti apare stergere.

| Ionyyyy a răspuns:

Da pe poza pe care vrei sa o stergi si in jos la poza iti apare:eticheteaza fotografia, optiuni si inca 2. Dai pe optiuni si iti apare mai multe prostii, printre care si:strege aceasta fotografie.happy