| vl97cib a întrebat:

Cum pot sa aflu daca un mesaj pe care l-am trimis pe mess a fost citit? Destinatarul imi apare mereu offline si cred case cam fereste sa vorbeasca cu mine! Multumesc de raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Sigur te-a pus pe invizibil sau ti-a dat ignore, una din variante este posibila. Nu ai cum sa afli daca l-a citit sau nu, daca ti-a dat ignore anterior, cu siguranta nu l-a primit. Oricum, gaseste alta forma de socializare cu respectiva persoana, abordeaza o dicutie pe aceasta tema cu respectiva, alta solutie n-ai. Toate bune.