| darklain a întrebat:

Cum pot sa aflu parola de la un fisier tip. rar daca ma uitato?

2 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Nu cred ca ai uitat-o ci mai degraba ai descarcat ceva de pe net si acum ca sa dezarhivezi cere parola. Sansele ca sa reusesti ceva sunt pe la 0, 01 la suta cu ceva programe specializate si dureaza foarte mult.

| 7Azaky a răspuns:

Doar daca ti'o amintesti! In rest nu cred ca e posibil! Data viitoare incearca si tu sa o notezi pe ceva! Multa bafta big hug (daca afli cum sa lasi raspunsul si aici)!