| draghicimirela a întrebat:

Cum pot sa atasez o poza la fiecare persoana din agenda telefonului? Am lg502 cookie.Nu am manualul de utilizare.

Răspuns Câştigător
| frvtel a răspuns:

Trebuie sa muti toate numerele in telefon si acolo la fiecare contact in parte o sa poti aloca o anumita poza, o anumita melodie si chiar o sa poti trece la un nume mai multe numere de tel.Succes!

1 răspuns:
| soare a răspuns:

Pai dai la poze si dai options ...si ai acolo set as contact sau ceva de genu ceva cu contact