| 1Tarzy1 a întrebat:

Cum pot sa creez o voce virtuala? Gen Mo si Foca. Mai apoi, cum o sincronizez pe a mea cu acea voce? Exista ceva site-uri care fac asta, dar nu se intelege mai nimic happy.

Funda

Răspuns Câştigător
| cristinel375 a răspuns:

In primul rand Mo si Foca nu sunt facute virtual sunt facute de baiatul de la Creative iar in al doilea rand, un program care iti modifica vocea, ti-as recomanda "Voxal Voice Changer".

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu creezi vocea, ci o inregistrezi pe a ta si o modifici happy. Daca ar fi sa o creezi (mai ales in limba romana) pe nu stiu ce site s-ar auzi destul de ciudat.