| elsa_9749 a întrebat:

Cum pot sa decodez si eu telefonul Nokia 5800? daca stiti vreun program ceva.

8 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Singura nu ai cum sa-l decodezi, pentru ca acest model nu are posibilitatea decodarii prin IMEI.
Mergi la un service gsm si ti-l vor decoda pe loc.

| AndrusKanu a răspuns:

Vrei să încerci neapărat singură? Du-te la cineva care face chestia asta, nu e mai mult de 20 Ron. happy

| AndrusKanu a răspuns:

Mie mi-a luat 10 Ron, am zis 20 cu aproximaţie... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine ii 60 ron pentru modelul asta...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te culci cu mine o noapte te invat sa decodezi orice tel mobil :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, am si eu o intrebare pentru tine pentru ca ai avut aceeasi problema. unde imi decodez si eu Nokia 5800? este codat pe portugalia, tu unde ai fost? mersi :*

| elsa_9749 explică:

Zici u.imi cere 1 mil jumatate.

| elsa_9749 explică:

Desi oferta ta pare "tentanta", mi-am decodat telefonul acum ceva timp. Cred ca o sa refuz.