| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa descarc videoclipuri de pe facebook?(am incercat cu multe programe ca de exemplu downvids.net si multe altele si nu mi-a mers)

2 răspunsuri:
| BogdanSVPetc a răspuns:

Deci iti zic cum poti sa descargi de pe facebook si merge sigur.Descarca YTD free (basic), e foarte usor si-l instalezi.Nustiu sigur daca merge si cu downvids.net ca n-am incercat, dar e bine sa ai un convertor instalat in Pc, iar YTD e cel mai popular. Apoi urmezi urmatorii pasi:
-Daca acel videoclip ditribuit de pe un blog strain, nu de pe facebook, imi spui si te voi ajuta ca acu in cazul asta nu am primit inf. necesare sa te ajut.
Daca acel videoclip este distribuit de pe alta pagina facebok procedezi astfel:
1.Dai clic in titlu pe clipul video (Scrie ceva de genu:Costel a distribuit clipul video postat de Pufosenia.
2.Te duci sus si copii link-ul ala lung(dublu click, clic dreapta si apoi copy.
3.Deschizi YTD si lipesti linkul (lipire sau paste)in bara de descarcare apoi unde zice calitatea descarcarii, dai la fel cu originalul sau calitatea dorita de tine.
4.Da descarcare si se decara.
-Daca acel videoclip este pur si simplu incarcat pe facebook de cineva intri in albumul videoclipului, il deschizi si copii URL-ul (link-ul mai precis) de acolo si procedezi ca in cazul al doilea.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| MySelf94 a răspuns:

Youtube Downloader