| RockLover94 a întrebat:

Cum pot sa fac sa imi arate unde sa salvez fisierul pe care vreau sa il descarc la google chrome? De unde setez optiunea asta? Ca de obicei se salveaza automat in disk-ul C si nu vreau sa se salveze automat acolo... Vreau sa aleg eu unde sa se salveze. Funditahappy

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Optiuni -> In culise (sectiunea "Descarcari")
O zi buna! happy

1 răspuns:
| Cosmin a răspuns:

In partea stanga sus, langa buton X de inchidere, ai un semn ca o cheie; faci un clic si selectezi optiunea Descarcari si iti arata tot ce ai descarcat. Ca sa iti alegi tu unde sa descarci, click pe Optiuni si pe urma click pe In culise si gata.