| DanutAlexandru254254 a întrebat:

Cum fac ca google chrome sa-mi salveze automat parola fara ca eu sa-i dau "Salveaza parola"Adica vreau ca pe orice site pe care intru, sa se salveze automat... Ma poate ajuta cineva cu ceva? Dau funda*

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In setari (dreapta sus, meniu Google Chrome), setari avansate bifezi "ofera salvarea parolelor...". poate prima data vei confirma dar apoi le va memora. Eu personal, evit asta.

| DanutAlexandru254254 explică (pentru anonim_4396):

Nu merge... Tot imi zice "Doriti sa salvati parola " sau ceva de genu nu mai stiu

| anonim_4396 a răspuns (pentru DanutAlexandru254254):

Altceva nu mai stiu, scuze.

| DanutAlexandru254254 explică (pentru anonim_4396):

Ok nu-i nimicsad

| wanted20 a răspuns:

Se poate. uite aici ce trebuie sa faci http://neintrebi.ro/itc/setare-chrome