| maniac a întrebat:

Cum pot sa fac un upgrade de la android 2.2 la 2.3 pe un lg optimus?big grin, si daca ii pun versiunea asta 2.3 imi pierd aplicatiile si jocurile? sau raman si ele? FUNDAbig grin

1 răspuns:
| 9gag a răspuns:

Nu exista momentan upgrade de 2.3 la LG Optimus, doar SGS, SGSII Google Nexus si vreo 2 HTC-uri pot face upgrade la 2.3happySucces...Si da, daca faci un upgrade e foarte posibil sa iti pierzi aplicatiile de pe telefon nu si de pe cardul de memorie