| superpisik a întrebat:

Cum pot sa fac videouri ca astea? nu gasesc tutoriale potrivite._. stiu sa fac cate ceva in Sony vegas dar nu asa :))
http://www.youtube.com/watch?v=oYu3LPHcovo

1 răspuns:
| Confucius a răspuns:

Ehee este foarte greu sa ajungi la performanta aceea (sa creezi anime-uri) eu ti-as sugera sa ramai in chestiile mai simple si sa ai lasi pe profesionisti sa faca ce stiu mai bine, dar totusi daca te pasioneaza si crezi ca poti castiga mult din asta si ca te vei pricepe fa facultate in informatica happy

Sper ca te-am ajutat funda? big grin