| Clodmod a întrebat:

Cum pot sa gasesc o persoana pe Facebook cu ajutorul numarului de telefon? Stiu cum il cheama, dar nu l-am gasit si ii stiu numarul de telefon.

15 răspunsuri:
| Sooorin a răspuns:

Poate nu are pus numarul de telefon pe profilul lui, daca nu il are postat pe profil ( la "despre" ), nu il poti gasi dupa nr de telefon

| JustmeV a răspuns:

Scrie numarul de telefon acolo sus unde cauti oameni/pagini/aplicatii. Daca nu apare, inseamna ca nu are numarul de telefon, sau doar prietenii lui sau anumite persoane pot vedea numarul.

| ReusxD a răspuns:

Nu are cum, imposibil, nu are poate trecut nr.

| sleeky1532 a răspuns:

Il suni si il intrebi...

| Deea23457 a răspuns:

Pai dupa ce ii scrii adresa de email apare acolo, scrie numarul si dai dupa cautare. Sper ca ti-am fost de ajutor.happy

| Prisacaru_Costel_1994 a răspuns:

Cand incepi sa-l cauti pui inainte codul tarii in care el se afla si apoi pui numarul si il gasesti!

| Violeta_Ionut_1983 a răspuns:

| LorenaU a răspuns (pentru Sooorin):

Multumesc,m-ai ajutat foarte mult! puppy dog eyes

| Damaschin_Dorina_1953 a răspuns:

Am un număr de telefon 037474220 si vreau sa stiu daca apartine lui Trandafir Nicolae din Scorteni jud prahova

| Damaschin_Dorina_1953 a răspuns:

Am un număr de telefon 037474220 si vreau sa stiu cine ma suna si nu vorbeste, daca sun inapoi am ton de ocupat, nu suna si apare apel terminat

| linteanu a răspuns (pentru Sooorin):

Vreau sa ma ajuti si pe mine sau sa ma ajuti sa gasesc pe cineva pe faceboom cu ajutorul numarului lui de telefon 07771542009. Mi.a expirat cartela si nu mai pot lua legatura cu aceasta persoana si nu stiu cum are pe Facebook si va rog din suflet sa ma ajutati si pe mine

| linteanu a răspuns (pentru Prisacaru_Costel_1994):

Pai si eu de ar trebui sa aflu care este codul pentru Anglia?

| Adrian_Nicolae_1954 a răspuns:

| DamacheSorin a răspuns:

| PastiaMartha a răspuns:

Nume cont Alexis nr.de tf 0033623903088