| Gavril_Szabo_1967 a întrebat:

Cum gasesc o persoana pe fb dupa numarul de telefon

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Nu poti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gasesti o persoana pe fb dupa numarul de telefon. Numarul de telefon introdus intr-un cont de catre detinatorii conturilor are scop de a recupera parola uitata. Atat.

| Eugeniusu a răspuns (pentru anonim_4396):

Am incercat sa scriu nr-ul de telefon a unui amic acolo sus unde cauti prieteni pe fb. Mi-a aparut direct profilul lui dupa ce am tastat nr-ul. Acel numar il avea pus pentru recuperarea parolei, in plus era bifat si lacatul ala... cu ajutorul caruia putea doar el sa-si vada nr-ul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eugeniusu):

Ai dreptate, m-am gasit pe mine cum spui tu.Nu stiam de asta.De fapt asta era scopul facebook-ului cand cere un numar de telefon, pentru a recupera contul.Nu cred ca e corect ca facebook-ul sa dea rezultate dupa numarul de telefon.