| RemusAndrei a întrebat:

Cum pot sa gasesc o placa audio compatibila pentru Pc'ul meu

Windows xp Professional
AMD althon (tm) xp 2600+ 32bit
video card:ATI RADEON 9250

Cine imi da un link cu driverul audio bun primeste funda garantat.

5 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Ce placa de baza ai?

| WR104 a răspuns:

Hey, instaleaza driver detective sau genius driver si iti instaleaza automat toate driverele de care ai nevoie plus ca iti face update la toate celelalte deja instalate, succes!

| taken a răspuns:

Ce vrei placa de sunet sau drivere pentru placa de sunet? Ce placa de baza ai?

| pendea a răspuns:

Http://drivers.softpedia.com/......A397.shtml aici e driverul universal realtek... funda?