| DarQueen a întrebat:

Cum pot sa imi pun o poza ca background la hi5, in loc de skin?
Am vazut asta la multe profile-uri, dar nu stiu cum se face.
Ma puteti ajuta cu o explicatie sau un link?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| DianaLostInDreams a răspuns:

La : Position: Top(sus), Middle(mijloc) si Bottom(jos) iti alegi cum vrei tu sa apara.

10 răspunsuri:
| DarQueen explică:

Bine, am incercat, dar nu merge.adica apare poza doar in mijloc, nu pe toata pagina. profile-ul mi-e in engleza, as prefera o explicatie cu cuvintele-cheie in englezawinking

| DarQueen explică:

All right, dar nu apare pe intreaga pagina.
conteaza cumva si marimea pozei?

| DarQueen explică:

Gata, am rezolvat, merci!

| DianaLostInDreams a răspuns:

Dai "Modifica aspectul", creeaza aspect nou si sus in stanga dai browse incarci o poza din calc si apoi iti alegi culoarea de fundal si linkuri. Pui un nume si dai salvare.

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Buna!
E simplu, faci asa:
te duci la modifica aspectul->creeaza un aspect pentru profil->incarci o poza cu tine si apoi dai salvare:d.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai reusit ca si eu ma chinui sa apara pe toata pagina. nu doar pe mijloc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi si mie linck-ul la hi5 pentru poza de background

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce imi apare poza pe tot profilul nu numai in mijloc sau numai in dreapta sau in stanga? de ce nu potcryingcrying? ii ceva problema cu hi5-ul meu?sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ma ajuta cu un program d modificat poze pentru fundal la hi5?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge dc?