| Sony44872 a întrebat:

Cum pot sa îmi pun o poza de coperta pe canalul meu de YouTube? Adica știu cum.dar îmi zice ca e prea mica...ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Beatrice_Ivy_1996 a răspuns:

Intra pe un program de editat poze gen : Befuncky, Ribbet, PicMonkey, Fotor si cauta redimensionare unde poti sa maresti poza atat cat este nevoie.

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Cu un program de editare grafica redimensionezi imagine dupa masurile cerute de youtube.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune alta mai mare. Dimensiunea recomandata este 2560px X 1440px.

| Made_Self_1995 a răspuns:

Incearca sa modifici dimensiunea pozei aici, http://apps.pixlr.com/editor/