| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi schimb numele de la calculator?

Răspuns Câştigător
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Click dreapta pe My Computer\Properties\Computer Names si clik pe Change. bafta :d

2 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Intră în start şi dă click dreapta pe My Computer şi mergi pe Properties. Nu ştiu ce versiune de windows ai să-ţi zic mai departe. Oricum pe XP, Vista, 7, intri aici ca să-ţi redenumeşti calculatorul.

| grgdlk a răspuns:

Numele de botez? nu se poate schimba dar numele lui din buletin il poti schimba pe la primarie nu stiu exact cum dar poti