| Teodore a întrebat:

Cum pot sa inregistrez in timp ce vorbesc la microfon adica ce vorbesc la microfon sa fie inregistrat si cateodata cand doresc sa mai bag si muzica?

1 răspuns:
| Tabba a răspuns:

Pentru asta ai nevoie de un program de muzica.Cauta pe google Audacity si downloadeaza versiunea pentru windows-ul tau.Il instalezi, apoi il deschizi, iar acolo ai un buton de Rec. Apesi pe el pentru a inregistra, dupa care salvezi ceea ce ai inregistrat, de la Save As