| coosmin24 a întrebat:

Cum pot sa lipesc mai multe melodii intr-una singura? adica sa fac colaj de melodi.cu ce program? mersi.

3 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Movie maker.il ai in pc, la program files.iti dai tu seama cum functioneazabig grinbafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai nero 6 instalat intra in C program files \ ahead si acolo intri in nero wave editor si te descurci uh. daca nu downloadeaza virtual dj sau Mp3 cutter. da si tu o fundita si ati zic mai multe

| DC_Camelia_1992 a răspuns:

Si pe mine ma intereseaza pentru ca am de alcatuit un dans si as vrea sa nu fie doar un cintec