| Paramore_1504 a întrebat:

Cum pot sa`mi recuperez parola de la messenger daca am uitat`o?

Răspuns Câştigător
| itscloudyoutside a răspuns:

Intri pe messenger, si jos de tot scrie "Forgot your password?". Dai click acolo, iar apoi iti va aparea o fereastra unde te intreaba ce problema ai, si selectezi "I forgot my password" si dai pe next. Acolo iti scrii ID-ul si codul din imagine. Dai pe next, iar acolo iti vor aparea acele intrebari de securitate la care ai raspuns cand ti-ai facut adresa de messenger. Raspunzi la ele si apoi iti resetezi parola. Daca nu mai stii ce ai raspuns la intrebari cand te-ai inregistrat, mi-e teama ca alta metoda nu stiu. Sper ca te-am ajutat. happy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cr3Tzu a răspuns:

Poi.trebuie sa mai stii datele care leai folosit ca sa iti daci ID... daca le stii -pornesti messengerul dai la forgot your password si urmezi pasii. Bafta

| smekeras002 a răspuns:

De unde draq sa mai stiu
laughing) crying(( happywinking :X :*

| Vidi_Luha_Ovidiu_1975 a răspuns:

Cum imi pot recupera o parola de messenger