| Anonim430 a întrebat:

Cum pot să-mi șterg robotul My AI din conversațiile nele Snapchat?

1 răspuns:
| BiancaaEB a răspuns:

Buna! Daca te referi sa il scoti de tot din lista de prieteni,nu ai cum.Dar daca vrei doar sa stergi conversatia,trebuie sa apesi pe mesajele salvate(daca ai salvat ceva),sa intri pe,, Chat settings" apoi pe,, Hide Chats", iar in final
pe,, after viewing".Si asa conversațiile tale se sterg imediat dupa.Raman doar cele pe care apesi tu sa le salvezi, sper ca te-am ajutat, seară bună!