| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa opresc persoanele de la mine din clasa sa puna poze cu mine jenante de ziua mea pe Facebook? Le-am spus sa nu puna dar nu inteleg pls

4 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Intri în setările contului la confidentialitate iar acolo ai optinea "cine poate posta în cronologia mea" si bifezi "doar eu"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pui și tu cu ele.
Schimba-ți nivelul de confidențialitate astfel încât sa nu știe când e ziua ta.

| Violleta2022 a răspuns:

Foarte simplu! Mergi la setari si schimbi setarile, sa poti posta in cornologia ta, doar tu.

| darrio2007 a răspuns:

Ameninta-i cu Politia. In rest, ce ti-au raspuns ceilalti.