| CarameleCuLapte a întrebat:

Bună TPU, deci sunt în clasa a 6 a și în clasa sunt 12 băieți, si cu tot cu mine suntem 9 fete, asa și astăzi nu am făcut ora de sport și am stat în clasa cu 3 fete, una din ele are telefon și ele 3 au făcut poze și m-am "băgat" si eu in poza, și imi spuneau sa mă dau la o parte ca stric poza si ca nu stiu sa fac poze, apoi m-am suparat și le-am spus ca eu sunt fotomodel și ca stiu sa fac poze profesioniste (asa este) și nu m-am lăudat, nici ele nu spun ca mă laud, și pana la urma nu m-au lăsat sa fac poze cu ele, ziceau ca vor sa pună pe facebook, a și mai ziceau ca cică nu am bani sa imi cumpăr haine, dar defapt eu câștig din modelling foarte mulți bani, ce sa fac sa pot face poze cu ele?

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Tot cu trolling-ul, tot cu trolling-ul?

| Doub a răspuns:

Eşti un copil obositor şi puţin frustrat.

| DeathOfDreams a răspuns:

Trecând peste fanteziile tale legate de modeling, care-i problema că nu vor să facă poză cu tine?

E doar o poză, care va ajunge pe facebook și nu te va ajuta cu absolut nimic, așa că nu merită efortul.

Ignoră și comentariile lor cum că ai strica poza și că n-ai bani să-ți cumperi haine. Astea-s doar niște copilării.
Și mai presus, ignoră-le pe ele, demostrându-le că ești mai deșteaptă decât ele.
Anyway, tot milogindu-te și sâcâindu-le cu visele tale legate de modeling, nu faci decât să le da mai multă satisfacție și te vor "închide" oricum.
În caz contrar, trecând peste și văzându-ți de treaba ta, le vor determina să bată în retragere.

| MistretulPufos a răspuns:

Ahaha de ce ai vrea sa faci oze cu astfel de persoane care nu te accepta?

| Bogdanovici24 a răspuns:

Du-te bateti coasa fetit-o!

| DeathOfDreams a răspuns (pentru Bogdanovici24):

Du-te tu pe la orele de română.