| obu30 a întrebat:

Cum pot sa pun masini jmechere pe sv de samp RPG?

4 răspunsuri:
| PaulBOSS009 a răspuns:

Daca vrei masini gen mercedes bmw audi adauga idul meu de mess stoenciupaul si iti zic acolo ca aici e complicat

| und3adxkid a răspuns:

intra aici il populam si alegem agenti/admini

| LoaderRo a răspuns:

Pai poti pune cu img tool 1.5 dar iti trebuie masini intra aici si scoate moduri http://www.gtasa.ro/downloads/moduri/

| Valentin_Gabriel_Stelea_1995 a răspuns:

Exista programe cu care se pot baga masini de exemplu img tool 2.0 sau spark. funda?
Daca vrei conecteaza-te pe acest server samp.kript.ro:7777 se dau helpere gratis daca aduci minim 5 playeri