| Myr3ll1994 a întrebat:

Cum pot sa scap de reclamele de pe unele site-uri ma enerveaza foarte tare si nu stiu cum sa scap de ele. de exemplu vreau sa descarc ceva si imi apare o reclama la un joc online ex: metin 2 cum pot sa scap de aceste reclame enervante?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti scapa de ele. doar daca esti admin pe forum/site dar trebuie platit.

| alex14 a răspuns:

Evident ca nu poti scapa de ele! doar(cum spune si el)daca esti admin(adica sef)pe site!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti, exact asta e ideea, sa dai clic pe ele. Din unele reclame se castiga bani multi.

| MisterKat a răspuns:

Cand eram mic eu. stiam ca era un progam care te ajuta sa scapi de reclamele alea de pe net. Si pe mine ma enerveaza uneori... Alea care se baga in fata ta si nu mai scapi de ele decat daca dai click. Nu cred ca ai putea sa scapi de ele in vreun mod. Site-urile castiga din ele la fel cum televizinea publica face publicitate (desi nu ar fi corect). Nu ai ce sa faci...

Noapte buna!

| danbnz a răspuns:

Instaleaza un add-ons pentru. asa ceva... AdBlockPlus, ete aci pentru. Mozilla:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1865

| nodeerskulls a răspuns:

Daca ai Mozilla, du-te pe site-ul Mozzila, la partea cu Add-ons, si cauta "Adblocker". Instaleazati-l si activeazati-l de la Tools>Add-ons, si ai scapat de reclame!

Daca ai IE, cauta un Pop Up Blocker bun; eu nu pot sa-ti recomand nici unul pentru ca s-a pus prafu pe icoana de IE de cand nu am mai dat click pe ea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.joci.in/membrii.php?id=19461 intrati aici

| jabiilord a răspuns:

Uite aici un tutorial care merge garantat 100% indiferent de varianta de messenger:
http://www.tutorialepc.ro/......enger.html