| DianaDidi95 a întrebat:

Ce spuneti despre reclamele care sunt postate pe acest site, mai ales l categoria "adolescenti"? Nu vi se par agasante?
Vreau sa stiu cat mai multe pareri. Adica sincer ma enerveaza reclamle astea, probabil pentru unii sunt folositoare, dar ce ziceti despre reclamele gen"cum iti seduci iubitul..." si se face reclama la lenjerie intima si alte cele.
Pe voi nu va deranjeaza?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Eu deja m-am obisnuit cu reclamele mai ales apar pe orice site din internet, daca folosesti mozilla firefox iti instalezi adblock plus si nu mai apar aceste reclame care te deranjeaza.