| rmx05 a întrebat:

Cum pot sa schimb scrisul (marimea literelor, culoarea) atunci cand dau commuri pe hi5 sau alte siteuri?

7 răspunsuri:
| mihai_6493 a răspuns:

Simplu: bla bla bla
In loc de "red" scrii culoarea care o vrei si in loc de "15" scrii ce dimensiune vrei. In loc de "bla bla bla", scrii ce vrei sa apara. Trebuie sa stergi linia asta _ din codul ala tongue Bafta! da-mi funditawinking bla bla bla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In situl Ziar.com.ziare...pe Mozila ziarul Gandul are caractere f.mici.cum le maresc? Iar Romania Mare are litere f.mari.cum le micsorez?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L.ai lamurit Mihai laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mei mihai nu stii sa explici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe haipa.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://welcome.haipa.ro/hi5/unelte-de-scris-pe-hi5/

incearca asa:P

| rmx05 explică:

Bla bla bla n`am inteles nimic laughing pe hi5 nu am optiune sa schimb culoarea sau dimensiunea... dar am vazut ca totusi se pot da commuri si cu alte culori sau dimensiuni ...deci cum si unde si ce scriu thinking