| Hateyou a întrebat:

Cum pot sa scot timelineu`(cronologia) de pe o pagina facuta pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| Cher22 a răspuns:

Nu se poate. sad Cronologia a intrat pe tooate paginile din 31 martie.

5 răspunsuri:
| ChuPaChuPsPinK a răspuns:

Nu-l mai poti scoate sad din pacate.

| 93Anna93 a răspuns:

Nu se mai poate. Toata lumea va avea cronologia in scurt timp.

| Catalin_Gentalman_1990 a răspuns:

http://www.timelineremove.net/ intra pe linkul acesta si dai like

| Hateyou explică:

Oare o sa-l bage obligatoriu si pe profil? sau doar pe pagini...eu una as vrea sa-l scoata de tot!

| Hateyou explică:

@Catalin...cu linkul acela poti sa o scoti doar de pe profil...pe mine ma interesa cum sa-l scot de pe o pagina facuta pe facebooksad:-