| Teodori85 a întrebat:

Cum sterg un cont de facebook?!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Hei,
Intra aici pentru stergerea contului de pe facebook:
https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

4 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Sa stii ca nu poti sa stergi un cont ci doar sa-l dezactivezi. Stiu e naspa dar e adevarat. In caz ca te vei razgandi peste o saptamana sau 1 an, si iti vei reactiva contul, vei constata ca vei avea aceleasi poze aceiasi prieteni, aceleasi jocuri, etc... Politica FB e de a pastra toate informatiile pe care le-ai dat vreodata. Chiar daca le stergi personal una cate una ele tot raman in baza lor de date!

| Teodori85 explică:

Mersi big grin ai funda!

| Grigore_Treanca_1983 a răspuns:

Setings - setari de securitate - si acolo jos o sa-ti apara dezactivati contul. Asta ar trebui sa-ti rezolve problema.