| amandina_9414 a întrebat:

Cum pot sa transfer toate mesajele de pe un telefon pe altul? l`am schimbat si mesajele mi-au ramas in cel vechi.cum le pot transfera.multumesc.

5 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Mergi la o reprezentanta Vodaf, cosmo sau orange si se rezolva. Intr un timp aveau reclama si n mass media. Du te cu sim si cele doua telefoane. Gata, vezi? S a rezolvat!

| Ionutzsa a răspuns:

Muta sms-urile pe SIM [cartela] [ Dai Optiuni - Mutare pe SIM ]
apoi bagi cartela in telefonul nou si le salvezi acolo :*

| Ionutzsa a răspuns:

Off! pacat ca nu te-am putut ajuta straight face, la mine merge asa, numai ca am Samsung.

P. s : acum am verificat pe Nokia lu` tata si intr-adevar nu functioneaza.
Nu cred ca exista alta variantastraight face
Eventual daca ai mesaje sau credit sa- ti le trimiti de pe o cartela pe alta.

| EUSIATIT a răspuns:

Redirectionare daca ti ai schimbat nrsau salveaza pe sim

| amandina_9414 explică:

Nu merge asa.nu am optiunile astea.telefonul e Nokia