| Iasmiine a întrebat:

Cum pot sa vad cine imi vizualizeaza profilul pe Facebook?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| miha90z a răspuns:

Nu se poate. Facebook afirma clar pe http://www.facebook.com/help/?page=840 ca "Facebook nu ofera o aplicatie care permite userilor sa monitorizeze vizualizarile profilului".

| AlicePotato a răspuns:

Nu poti. sad Exista spamuri care spun ca pot face asta (la fel cu butoanele de dislike). Eu am incercat si mi s-a hackuit contul, dar noroc ca FaceBook a fost pregatit și a eliminat virusul. Daca vezi, sa NU incerci, crede-ma!
Funda?

| sereje a răspuns:

Buna. Din pacate/fericire, depinde cum vrei s-o iei, nu poti vedea cine ti-a vizitat profilul de facebook. Reguli de securitate, nu ai ce le face. Crede-ma, am profilul din 2008 si stiu totul despre acest site.

O zi faina!

| Karashi a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc...da asta nu se poate! Din pacate facebook n-are la dispozitie chestia asta(desi ar fi fost interesant)

| Emanuela_9231 a răspuns:

Pai nu cred ca se poate...nu e ca hi5