| tttitooorp a întrebat:

Cum pot sa vad tv online in winamp?( posturile din Romania ) mersi

Răspuns Câştigător
| sti a răspuns:

Sau folosesti Pbx TV un program cu care poti vedea posturi romanesti de televiziune pe internet.
http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=136&lid=3084

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Setezi Winamp ca implicit pentru redarea emisiunilor TV online. Trebuie insa sa stii: nu toate posturile tv au tot timpul emisiuni si nu totdeauna in timp real!

| tttitooorp explică:

Si cum setez winamp ca implicit pentru redarea emisiunilor TV online? ( in mozilla firefox )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex>
De ce sa instalezi si sa cauti tot timpul Ip-ul postului.
Intra pe cel mai tare site din Romania, unde toate posturile romanesti merg online aproape tot timpul si unde poti folosi chiar si Firefox ca merge.
http://cornescian.at.ua/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu caut acelasi lucru!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://cornescian.at.ua/. Intra aicci si poti vedea orice.Doar daca ai Mozila...:X

| minus1 a răspuns:

Www.tvonline69.net posturi tv ce pot fi urmarite cu VLC, sopcast, WMP, Flash.

| Preda_Catalin_1983 a răspuns:

NU prea sunt Programe gare merg in Winamp dar pe acest site sunt multe direct in Flash www.portaltv.ro

| Pufarin86 a răspuns:

Www.romanianleague.ro cel mai nou site cu posturi tv si radio! nu uita sa-l adaugi la favorite/bookmark si sa ne dai un like! www.romanianleague.ro

| Silica_Risnoveanu_1980 a răspuns:

Cum pot sa vad posturile tv rom online