| remus a întrebat:

Cum pot schimba toate parolele la PC?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Daca ai un pc deja parolat, cu mai multe conturi de user create, trebuie sa te loghezi pe contul de administrator.Altfel nu poti.Afla parola contului de administrator sau daca o ai deja logheaza-te, mergi la control panel, users si de acolo te indruma pas cu pas orice vrei sa faci ca e foarte simplu.

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Parolele fiind ce anume? Parolele la utilizatori, asta e usor, intri in C panel, la user accounts de pe un cont cu drepturi de administrator, si acolo faci ce vrei, le stergi cu totul, schimbi poza, parola etc. Sau la ce anume te referi ca intrebarea e foarte vaga.

| GPA a răspuns:

Deschizi "run", apoi "cmd" : net user
Îți va apărea lista cu utilizatori, apoi : net user "nume utilizator" "parola".