| Otto2014 a întrebat:

Cum pot scoate butonul de la touchpad fara sa-l rup? Am scapat cate ceva pe acolo, ca mananc seminte si chestii cand stau pe laptop, si butonul drept sta mai jos ca cel stang, dar totusi merge apasat.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauti cartea de service a laptopului, unde este descris cum se desface si se monteaza, inclusiv touchpad-ul.

Daca nu reusesti, iti pregatesti buzunarul si duci laptop-ul la un service sau cumperi altul.

| GdX a răspuns:

Te apuci si desfaci laptopul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desfa PC-ul