| sheishappy a întrebat:

Cum pot sterge un cont de facebook pe care nu l-am mai folosit? tin sa mentionez ca nu mai stiu nici parola, nici id-ul
Dau funda

Răspuns Câştigător
| mircea22b a răspuns:

Daca ai email-ul pe care l-ai inregistrat nu e problema. Problema e ca nu se poate sterge, se poate doar ascunde. Cand faci cont si esti de acord cu conditiile lor se specifica. Ei pastreaza toate datele tale din contul respectiv. Tu modifici doar vizibilitatea.

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

"Cum pornesc maşina fără benzină?". Bă da' voi nu gândiţi fraţilor când puneţi întrebările astea?

| lpavel a răspuns:

Atunci nu mai poti face nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca dupa o perioada il sterg ei pentru motiv de nefolosinta, de neconectare.