| Nokitochikushi a întrebat:

Cum pot vedea canal D online? :d

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici http://www.tvpenet.eu/ instalezi sopcast din pagina si ai Kanal D online + multe alte posturi!
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| baiatuucupizzza a răspuns:

Prima si prima data trebuie sa folosesti internet explorer(doar in el merge)scrii pe google tv online live si cauti kanal d dar trebuie sa instalezi niste programe sop cast windows media player le vei gasi acolo si cand intri in tv iti apare o banda galbena cu ceva add-on dai click stanga si dai pe 1 optiune