| Justmeale2345 a întrebat:

Cum pun linie de dialog si de pauza pe laptop? Tin sa mentionez ca am un HP. Nu stiu daca ajuta la ceva. Pentru cei care nu inteleg. Linia de dialog si linia de pauza sunt diferite si NU sunt aceleasi cu minusul sau cratima. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Pai nu știi sa dai copy-paste din Word?

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Pai unde mămică, în Word sau și in afara lui? Ca în Word e simplu dacă nu e setata și trebuie activata autocorectarea ca atunci cand scrii -- sa îți corecteze cu 一 atunci o pui tu.

| Justmeale2345 explică (pentru Catrice):

Nu in word... scriu pe wattpad si acolo nu imi corecteaza

| Justmeale2345 explică (pentru Catrice):

Vai de mine ma fac de rusine. Multumesc, chiar nu m-am gandit la asta?