| pawll19 a întrebat:

Cum pun muzica in euro truck simulator v1.3.funda

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bafta321 a răspuns:

Salut nu stiu prcis cum pentru ca eu am pus muzica in alt simulator dar nu strica sa incerci intra acolo unde ai instalat euro... si creeaza un folder cu numele mp3
Acolo baga ce melodii vrei tu
Dar nu va merge din prima trebuie sa copiezi acolo si un fisier notpad pe care ti-l voi da cat mai repede posibil
Bafta!

| deejaykrysty a răspuns:

Simplu
deschizi folderul cu muzica ta preferata din PC, copiezi melodia / melodiile preferate te duci in My Document deschizi folderul cu Euro Truck si gasesti acolo Muzica, deschizi folderul si lipesti melodia preferata si va merge, cel putin mie mi-a mers.
SUCCES!

| WORTEX a răspuns:

Incearca aici: http://download.cnet.com/......3572.html. Programul este free.
Selectezi de acolo formatul ogg, dai convert si pui melodiile in: my documents/euro truck simulator/music. ENJOY!